برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

شهرام سید صالحی


  • شهرام سید صالحی

توضيحات

تاریخ : آوریل 30, 2020
متولد۱۳۴۴
محل سکونت : مشهد
شهرستان لنگرود
مثل اکثر هنرمندا از دوران نوجوانی اگر حساب کنیم اولین کارم رو با نمایشی طنز که بمناسبت جشن مهرگان خودم نوشتم و بازی کردم در سال ۱۳۵۴ بود .
دوران دبیرستان هم ادامه داشت   تا شروع خدمت سربازی در سال ۱۳۶۴ که میشه گفت اولین کار تاتر حرفه ای بود که تجربه کردم بنام خون سبز بمناسبت هفته دفاع مقدس در سالن هلال احمر بجنورد تمرین و اجرا شد و در استان خراسان مقام دوم رو کسب کرد.
بعد از پایان خدمت سربازی با آقای محسن رفیعی که از همدوره های سربازی بود و دفتر سینمایی طابران فیلم رو راه اندازی کرده بود همکاری داشتم در همون اوایل با گروههای مختلفی آشنا شدم و همکاری داشتم مثل گروه فجرجانبازان به سرپرستی دوست شهیدم شادروان حسین خدادادی…
اولین تاتر خیابانی که تجربه کردم کاری بود بنام چشم سوم نوشته آقای حسین معتمدی. در این کار با آقای ناصر رویین تن آشنا شدم و با ایشون قرارداد سه ماهه ای بستم برای اجرای جنگ طنز شبانه کوهسنگی که شدیدا مورد استقبال قرار گرفت و در پاییز ۱۳۷۷ دقیقا ۷۷/۷/۷ گروه هنری مهرگان رو تشکیل دادم و با اجراهای موفق و پی در پی شبکه مشهد هم که تازه راه اندازی شده بود بدنبال برنامه های طنز بود و اولین جنگ تولیدی مرکز مشهد بنام جنگ ماه و مهر بروی آنتن رفت و من در اون برنامه بازیگر و گزارشگر طنز برنامه بودم .
 در ادامه برنامه های تلویزیونی
جنگهای : شب شرقی ، جنگ مرداد
سریالهای طنز : آقای افتاده ؛ با شما تا نوروز ؛ نسیم و ۴ ماه برنامه کودک با مجریگری دوست عزیزم ارسیا صنعتی
سریالهای تلویزیونی :
آقای عنایت
تابستان آرزوها
بازی زندگی
زیرسقف آرزو
فیلمهای سینمایی:
بالاترین دست
گنج سرد
من قهرمان نیستم
و…
  اجراهای موفق جنگ آفتابگردان که باب آشنایی گروه هنری مهرگان و گروه هنری تارا به مدیریت آقای احمد نورانی بود
 سال ۱۳۷۸

هنرپلاس خانه مجازی هنرمندان ایران

 ارسال امتیاز شما